Seznamte se s naším novým projektem - mobilním domem. Vzhledem k tomu, že se bydlení v mobilních domech ve světě stalo již klasikou, rozhodli jsme se pro Vás připravit nízkonákladovou verzi příjemného a zdravého bydlení. Velkou výhodou je právě mobilita a jednoduché umístění či vytvoření montáže na pozemku zákazníka. Bohužel kvalita mobilních domků dovážených z Holandska, Velké Británie či Francie nedostačuje k pocitu plnohodnotného bydlení. Je to způsobeno jednak nízkou kvalitou provedení exteriéru i interiéru domku - zákazník má díky použitým materiálům a pevnosti domku stále pocit, že je v "maringotce" a zároveň tyto domky v drtivé míře nemají dostatečné izolační parametry vhodné do našeho celoročního klima.


Nabízíme Vám proto vlastní projekt nízkoenergetického montovaného mobilního domku, který je založen na principu dřevostavby a díky provedení a dostatečným izolacím je zcela vhodný k celoročnímu bydlení (30-50 kWh/m2). Dispozice mobilní domku jsou plně vytvořeny dle požadavků zákazníka. Domek je možné smontovat přímo na pozemku či dopravit již jako hotovou montáž a pomocí autojeřábu usadit na vruty, patky, podvozek apod.


Konstrukce našeho mobilního domku je celodřevěná, tvořena montovanými dřevěnými hranoly, jedná se o difúzně otevřenou stavbu, která má parametry nízkoenergetické stavby. Provětrávaná fasáda je tvořena smrkovými palubkami se soft-profilem. Pro tyto domky nepoužíváme umělé prvky, pouze přírodní a recyklovatelné materiály zaručující funkčnost, příjemné a zdravé bydlení a nízké provozní i pořizovací náklady dostupné všem.


Nenabízíme prefabrikované univerzální moduly - rozměry domku a vnitřní dispozice jsou zcela na Vašich představách a potřebách k Vašemu žití - samozřejmě s Vámi vše zkonzultujeme a poradíme Vám vhodné řešení. Výhodou může být i varianta pouze "hrubé stavby" spolu s venkovním obkladem, kdy si zákazník vybavení interiérových částí pořidí či postaví sám na vlastní náklady.


Pro přibližnou představu o možném provedení prosím navštivte naši fotogalerii montáže.


Tato vzorová montáž s plochou 48 m2 je v "hrubé stavbě" spolu s obložením smrkovými palubkami za cenu 490.000,- Kč.


V případě zájmu o cenovou kalkulaci nás kontaktujte